OBOZY I SZKOLENIA.

WYJĄTKOWA FORMUŁA NASZYCH OBOZÓW ŁĄCZY PODNIESIENIE UMIEJĘTNOŚĆI JAZDY Z WYPOCZYNKIEM, RELAKSEM I KOMFORTEM A INDYWIDUALNE SZKOLENIA TO MILION POMYSŁÓW NA TO JAK SPRAWIĆ ABYŚ JEŹDZIŁ LEPIEJ, PRZYJEMNIEJ I BEZPIECZNIEJ.

Oderwij się od codziennych spraw i na kilka dni zanurz w rzeczywistości OBOZU "ENDURO CAMP'' w BIKE STACJA KOZIOŁA.
Dobry plan działania oraz zorganizowany czas pozwoli Ci na psychiczny reset i doładowanie baterii, a przy okazji podniesienie swoich umiejętności jazdy rowerem enduro. W odróżnieniu od innych obozów rowerowych, nie kładziemy nacisku stricte na szkolenie techniki jazdy, lecz stawiamy na różnorodność. Chcemy, abyś wyjeżdżając miał poczucie spełnienia i dobrze spędzonego czasu!

ENDURO CAMP u nas to:
- niewielkie 2-5 osobowe grupy,
- dobrze zorganizowany plan dnia,
- indywidualne podejście i czas, który poświęcimy tylko Tobie,
- zakwaterowanie w apartamencie BIKE Stacja Kozioła,
- zbilansowane i zdrowe jedzenie. Domowe pieczywo bez pszenicy, owoce, warzywa i zioła z naszego ogrodu, jaja i sery od gospodarza,
- regeneracja po codziennym wysiłku w formie masażu i sauny,
- wsparcie instruktorów i przewodników,
- swobodna i otwarta atmosfera, świetna zabawa, nauka i relaks.


Enduro Camp

PROFILE OBOZÓW.

BASIC MTB CAMP /Poziom podstawowy-średniozaawansowany. Ustawienie roweru, pozycja na rowerze, hamowanie, zakręty, linia zakrętów z bandą/.
Skierowany zarówno do osób rzopoczynających przygodę z MTB jak i mających pewne doświadczenie riderów chcących powtórzyć podstawy jazdy na rowerze górskim.

FLOW CAMP /Poziom średniozaawansowany. Poprawa zakrętów i linii, dociążanie i odciążanie, pompowanie, podstawy bunny-hop/.
Skierowany do osób chcących poprawić plynność i pewność jazdy oraz prędkość na trasach FLOW z maksymalnym wykorzystaniem elementów ścieżek tj bandy, rollery, hopki, dropy itp.

ENDURO CAMP /Poziom średniozaawansowany-zaawansowany. Elementy naturalnych ścieżek enduro tj. ścianki, dropy, agrafki, sekcje korzeni, rockgardeny, hopki. Poprawa pozycji, balans ciałem, wybór linii jazdy/.
Skierowany do osób szukających wyzwań wykraczających poza ścieżki FLOW.

E-BIKE CAMP - NOWOŚĆ 2019 /Każdy poziom zaawansowania - wyprawy rowerowe z przewodnikiem z elementami szkolenia techniki jazdy/.
Doskonale dobrane trasy z wykorzystaniem ścieżek enduro. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów elektrycznych osobom nie posiadających e-bike.

CAMP WOMAN /Poziom podstawowy-średniozaawansowany/.
Obóz skierowany specjalnie do riderek płci pięknej. Poza szkoleniami i wycieczkami dostosowanymi do upodobań uczestniczek, skupiamy się na wyjątkowym wyżywieniu oraz regeneracji z zastosowaniem ekokosmetyków.

+ Cena obozu 4-dni wynosi 1199,- zł
+ Wypożyczenie roweru e-bike w ramach E-BIKE CAMP wynosi 200,- zł/dzień

Cena obozu obejmuje m.in:
- zakwaterowanie w apartamencie BIKE STACJA KOZIOŁA,
- regenerację i odnowę biologiczną dzieki masażom i naturalnie opalanej drewnem saunie,
- pyszne i zdrowe wyżywienie w postaci śniadania, obiado-kolacji,
- zaplanowane szkolenia,
- analizę materiałów video,
- w razie potrzeby pranie i suszenie ubrań,
- stały dostęp do myjni oraz wyposażonego warsztatu rowerowego.

KALENDARZ OBOZOWY 2019.

Istnieje możliwość doboru profilu oraz wyboru terminu obozów. Ze względu na niski ruch na ścieżkach sugerujemy dni nieweekendowe aczkolwiek nie wykluczamy weekendów.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE.

Doświadczony instruktor szybko zauważy problem i znajdzie wiele sposobów aby go rozwiązać. Oferujemy także szkolenia na naszych rowerach elektrycznych.


CENNIK SZKOLEŃ INDYWIDUALNYCH

1 os: 250,- /os. 3-4h.
2 os: 200,- /os. 3-4h.
3 os: 150,- /os. 3-4h..
4 os: 140,- /os. 3-4h.

Wypożyczenie Roweru E-Bike DeVinci DC 150,- /szkolenie 3-4h.

* Posiadamy dwa rowery E-Bike DeVinci DC (All Mountain / Enduro, Full Suspension 160mm) w rozmiarze M (wzrost 170-180cm), L (wzrost 180-190cm)