BIKE STACJA KOZIOLA. JEDYNE TAKIE MIEJSCE TYLKO DLA ROWERZYSTÓW MTB. 

BIKE STACJA KOZIOŁA to wyjątkowe miejsce ukierunkowane w 100% na rowerzystów MTB. Punktem wyjściowym dla nas było zapewnienie noclegów na wysokim poziomie rowerzystom MTB, korzystającym ze ścieżek Enduro Trails na Koziej Górze. Noclegi to jednak dopiero początek planu. Ostatecznie znajdziesz u nas także piękną zewnętrzną SAUNĘ opalaną drewnem, przetestujesz rower NS BIKES, zakupisz super gifty i gażdety dla siebie, najbliżyszch lub dla swojego roweru. Gdy się zupełnie ubłocisz, zmoczysz lub wyciśniesz z siebie siódme poty bez problemu wypierzesz i wysuszysz w ekspresowym tempie swoje ubrania rowerowe. Jeśli Twój rower też wymaga mycia do dyspozycji masz myjkę nisko i wysokociśnieniową Karcher a jeśli potrzebuje szybkiego serwisu - znajdziesz tu wszelkie potrzebne klucze.

OK, pojeździleś już dość na trasach Enduro Trails? No problem, zawieźemy Cię busem w inne wspaniałe a zarazem nieodległe miejsca jak Magurka Wilkowicka, Szczyrk, Żar czy Ustroń.

Nagrałeś z przyjaciółmi filmy na GoPro? Punkt dla Ciebie - wieczorem przy piwku obejrzycie to na dużym, wysokiej klasy monitorze.

Acha, nie nagrałeś? Spoko, mamy dla Ciebie przygotowane wiele godzin świetnych materiałów MTB w tym także szkoleniowych.

Czy to już wszystko? Oczywiście, że nie! Reszta niech Cię po prostu pozytywnie zaskoczy!
 Logo Bike Stacja Kozioła


BIKE STACJA KOZIOŁA to niezależny, dwupoziomowy apartament, wydzielony z naszego rodzinnego domu tak by zapewnić zarówno naszym gościom jak i nam samym możliwie duży komfort. Włożyliśmy dużo serca i uwagi do szczegółów wykończenia apartamentu i otoczenia. Cały nasz dom wybudowany zaledwie kilka lat temu, korzysta z wielu ekologicznych rozwiązań ale najważniejsze dla Ciebie jest to, że z kranów płynie krystalicznie czysta, żródlana woda, którą możesz pić do woli oraz fakt, że dom w całości wybudowany jest z podhalańskiego bala świerkowego i jodłowego bez żadnych dodatkowych izolacji, czy impregnacji środkami chemicznymi.
Z jednej strony zapewnia to oczywiście zdrową i bardzo przyjemną atmosferę z dugiej jednak, zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia pewnych zasad korzystania z apartamentu, takich jak ograniczenie się wyłącznie do przygotowywania prostych posiłków bez smażenia czy długotrwałego gotowania oraz co najważniesze - obowiązuje u nas ZAKAZ PALENIA!

Działamy od bardzo niedawna, bo wystratowaliśmy dopiero 15-go sierpnia 2016. Mimo tak krótkiego czasu, odwiedziło nas już całkiem sporo gości i co bardzo ważne, wszsycy oni zrecnezowali nas na 5 gwiazdek!

Noclegi w BIKE STACJI KOZIOŁA można już zarezerwować poprzez serwis booking.com - my jednak, zdecydowanie preferujemy osobisty kontakt i do takiego Cię zachęcamy. W każdej chwili możesz zadzwonić do nas pod numer 601 558 960 (Alek).
Nasz adres to ul. Niecała 44, Bystra Śląska k/Bielska-Białej. A nieco bardziej literacko: znajdujemy się w pięknie położonym miejscu otoczonym lasem na granicy parku krajobrazowego. Z Kozioły roztacza się widok od Tatr po Śląsk, piękny zarówno w dzień jak i w nocy. Najważniejsze jednak, że najlepsze ścieżki rowerowe masz w zasięgu ręki a właściwie nogi! Do Twistera zaledwie 350m. Na szczyt Koziej Góry wyjedziesz w 15min. Magurka vis a vis oddalona o rzut kamieniem. I dalej do Szczyrku na Skrzyczne 6km. Góra Żar czy Ustrońska Palenica to ok 30min samochodem... czyli parafrazując - jeździć nie umierać!

Dołącz do grona naszych przyjaciół na FaceBook i polub naszą stronę. Najlepsze ceny apartamentu bezpośrednio u nas!